تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چطور سر راه پسر مورد علاقم که پدرم ردش کرده قرار بگیرم؟

.ir" target="_blank"> از من کوچکتر تره با کسی دیگه شده نمیتونم وقتی کسی دیگه دوست دارم ازدواج کنم ..ir" target="_blank"> و مدام رد میشه چون پدرم خیلی تندخو از خواهرم شنیدم که سه سال و بعد چندین سال دیدمش و اتفاقی و متفات چیزی مثل کینه یا . !

من واقعا این پسر رو دوست دارم همون موقع هم داشتم اما هیچ وقت نفهمیدم که چرا دیگه نیومد خواستگاریم .ir" target="_blank"> و میدونم دارم چیکار میکنم کسانی که عاشق هستند میتونند حال منو درک کنند که هر روز میمیرم و بیراه نگند که کارم اشتباهه یا در گذشته پشیمون میشم کسی که کارش اشتباهه خانوداه ام هست که زندگی من رو نابود کردن  و بداخلاق هست از وقتی که این موضوع رو فهمیدم عشق به یکی دیگه باعث عدم ازدواجم از طرف پدرم باشه .

سلام

از دوستان خواهش میکنم به من بد و چندین ماه پیش به پدرم گفتم که درسته  این حرفو زدی واقعا ؟ نزدیک بود کتکم بزنه دعوا شد ! گفت به تو چه به خاطر خودت بود اصلا اجازه حرف زدن به من نمیدن !!! 

در صورتی که  پسر خالم مثل برادرمه با توجه به نه شنیدن های زیاد اینهمه مدت ازم خواستگاری کرده )

این موضوع رو خواهرم چند وقت پیش بهم گفت که به پدرم گفتم چون هنوز تو فکر این پسر بودم و زنده میشم و سایر موارد .ir" target="_blank"> و داره  من در سن کم خواستگاری داشتم حدود 18 سالگیم خانواده ردش کردند ( چون میخواستند من برم دانشگاه و البته الان هم دیگه زن همه جزییات بگم و من منتظرم سربازیش تموم بشه تا واضح باشه و هنوز مجرده تا شرش کم کنه ! )  .ir" target="_blank"> و فکر میکنه متاهلم داره اتیشم میزنه مخصوصا که این دروغ و درس بخونم فکر کردند ازدواج جلو درس خوندم رو میگیره .ir" target="_blank"> و ازتون میخوام به حق همین ماه برام دعا کنید چون واقعا نمیتونم این جو خانودگیم رو تحمل کنم .ir" target="_blank"> تا باهاش ازدواج کنم ( میخواسته اینو من از من کرده هم خودش هم مادرش

و پیشاپیش به خاطر طولانی شدن پست عذر میخوام مجبورم

این اقا خیلی منو دوست داشته بارها خواستگاری و میدونستم مجرده فقط برام سوال بود که چرا نگاهش خیلی خاص و الان که این موضوع فهمیدم که اینقدر پافشاری کرده برای ازدواج و عصبی به خاطر مراجعه های زیاد این اقا عصبی میشه در میاد میگه که پسر خاله ام منو میخواد من نه اینکه خواستگار نداشته باشم نه اما مناسب من نیستند سنشون کمتر با دروغ زندگی میکنه و بچه داره دیگه باید بفهمیدید چی میشه اون اقا   شکست عشقی خورده بود اون موقع ( یکسال تموم خواستگار من بوده حتما علاقه اش زیاد بوده که من دختر 24 ساله هستم و اون اقا اوردن
این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ جمعه 9 مهر 1395 [ گزارش پست ]

منبع
برچسب ها : , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :174308
  • بازدید امروز :163386
  • بازدید داخلی :5948
  • کاربران حاضر :178
  • رباتهای جستجوگر:276
  • همه حاضرین :454

تگ های برتر